MENÜ

Vinil - Bez Afiş

Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde branda ve bez afişlerin yerine dijital baskı teknolojisi kullanılarak üretilen vinil afişler kullanılmaktadır. Vinil isimli malzeme branda dan daha kaliteli ve uzun ömürlü bir üründür.

PVC Solvent boya tutucu kaplama özelliği sayesinde üzerine istenilen resim, yazı gibi bilgisayar ortamında özgürce hazırlanmış grafik çalışmalarını uygulamak mümkündür. eskiye göre dijital baskı uygulaması zamandan ve işçilikten tasarruflu olduğu için fiyat konusunda da çok uygundur.

Halk arasında branda diye tabir edilen bu malzeme 280 – 320 – 440 -520 gr olarak vardır.

Gramaj artıkça kullanım yerindeki kalitede önemli  280 gr vinily genellikle seri afiş veya seçim afişlerinde çoğunlukda kullanılmaktadır. 440 gr veya 520 gr vinyl ise tabela yüzeylerinde veya bilboardlarda veya kaliteli iş yapmak için istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Vinylin,  Uzakdoğu ve Avrupa imalatları olarak malzeme seçenekleri vardır Avrupa branda ipleri ve kalitesi ile Uzakdoğu brandadan daha kalitelidir, Vinyl malzeme ışıklı ve ışıksız olarak imal edilmektedir.

Zemininizi tek renk yapmak değilde degrade geçişli yapabilme , zeminde olduğu gibi resim kullanabilme şansına sahipsiniz. Bu sebeplerden dolayı Vinyl Germe tabela ve reklam sistemleri çok tercih ediliyor.

İstiklal Mah. Kavaklıdere Cad. No: 108/A Ümraniye / İSTANBUL
+90 216 313 69 69
+90 533 775 57 82
cts@saricanlarreklam.com