MENÜ

Tabela

Partilerin kıyasıya bir rekabet içinde olduğu iktidar yarışında halkın güvenini kazanıp, ipi ilk göğüsleyen olmanın yolu, etkili bir seçim kampanyasından geçer.

Seçime katılacak partilerin ve adayların kendilerini tanıtmak için çeşitli reklam araçlarına gerek duymaktadır. Sizlere kalıcı ve küçük bütçeli tanıtım reklamlarını SARICANLAR REKLAM olarak sunmaktayız. Aday seçim kampanyalarını ve iletişimin planlı ve programlı yürütülürse seçilme ihtimali yüksektir.Seçim reklamları stratejiniz içerisinde hedef kitlenize kendinizi tanıtacak, diğer rakiplerden farklılaştıracak ürünlere de yer veriniz.

Seçim Sloganlarınızı bize iletiniz. Seçim kampanyası boyunca çok sayıda seçmene ulaşmak, kampanyanın ve dolayısıyla adayın başarısını etkiler. Daha çok seçmene ve başarıya ulaşmak için reklam ürünlerden gerektiği gibi yararlanılmalıdır.

Türkiye´nin her yerine ürünlerimizi göndermekteyiz. Siparişleriniz en kısa sürede sizlere ulaştırılacak, bu amansız yarış içerisinde sizleri bir adım daha öne çıkmanızı sağlıyacaktır. Seçim malzemeleri afişler günümüzde yürütülmekte olan seçim propagandalarında etkili bir araç olarak siyasal partiler ve adaylar tarafından tercih edilmektedir. Dijital renkli baskılı ürünler insanlar üzerinde olumlu etkiler bırakmakta seçmenlerin hafızalarında adayların olumlu bir etki ve kalıcı bir imaj sağlamak için etkili bir yöntemdir.

İstiklal Mah. Kavaklıdere Cad. No: 108/A Ümraniye / İSTANBUL
+90 216 313 69 69
+90 533 775 57 82
cts@saricanlarreklam.com